Oferty pracyAutomatyk
Automatyk In Temporis Polska Biuro Katowice Strzelce Opolskie (opolskie)
Automatyk In Temporis Polska Biuro Katowice Strzelce Opolskie (opolskie) Aplikuj Opublikowano 31 marca 2017, do końca 1 dzień

Plus Kadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3. Jesteśmy firmą, którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół. Cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów:
Automatyk
Miejsce wykonania zlecenia: Strzelce Opolskie

Główne obowiązki:
- diagnostyka oprogramowania PLC, analiza algorytmów sterujących systemami przemysłowymi,
- implementacja algorytmów sterujących systemami przemysłowymi na platformach wiodących producentów sterowników PLC (m.in.: (Beckhoff, Siemens)
- wykonywanie remontów maszyn i urządzeń oraz usuwanie awarii,
- parametryzacja przetwornic częstotliwości,
- kontrola stanu technicznego wyłączników krańcowych,
fotokomórek oraz czujników zbliżeniowych,

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- wykształcenie minimum średnie - automatyczne bądź elektryczne,
- umiejętność diagnostyki oprogramowania PLC,
- wiedza dotycząca parametryzacji przetwornic częstotliwości,
- umiejętność czytania schematów elektrycznych,
- uprawnienia SEP do 1 kV,
- gotowość do pracy w ruchu ciągłym (4 brygadowym)

Oferujemy:
- stawkę 17-20 zł brutto za godzinę
- dodatki za pracę do wynagrodzenia
- umowę o pracę tymczasową
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
- przyjazną atmosferę
- długotrwałą współpracę z możliwością przejścia bezpośrednio pod firmę

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na a.blazik@pluskadra.pl lub o kontakt telefoniczny 603 721 199.

Plus Kadra Sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 22 p.207
40-032 Katowice

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

(Data aktualizacji: piątek, 31 marca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Żory (śląskie)
Opublikowano 19 czerwca 2017
Tychy (śląskie)
Opublikowano 13 czerwca 2017