Oferty pracyHydraulik
Hydraulik In Temporis Polska Dział Zagraniczny Marsylia (Francja)
Hydraulik In Temporis Polska Dział Zagraniczny Marsylia (Francja) Aplikuj Opublikowano 31 marca 2017, do końca 1 dzień

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, francuskiej firmy działającej w obszarze hydrauliki poszukujemy 15 osobowej ekipy zainteresowanej podjęciem pracy na stanowiskach:

Wykwalifikowany hydraulik (N3)

Hydraulik

Pomocnik hydraulika

Zakres obowiązków:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

 - Montaż instalacji sanitarnych, wodociągowych, kanalizacyjnych i ogrzewania w systemie rur wielowarstwowych (multicouche), miedź, stal ocynkowana w nowym budownictwie wielorodzinnym.

Wymagania:

 - Udokumentowane doświadczenie na w/w stanowisku, min. 1- 5 lat (w zależności od poziomu stanowiska);

- Komunikatywna znajomość języka francuskiego - min. 1 osoba na trzyosobową brygadę;

- Kierunkowe wykształcenie - mile widziane;

- Umiejętność czytania rysunku technicznego, pracy z planem;

- Samodzielność, chęć do pracy i zaangażowanie;

- Dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od 2 maja 2017;

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

- Stawkę godzinową uzależnioną od stanowiska:

  • Wykwalifikowany hydraulik (najlepiej z jęz. francuskim) - € 11,98 brutto/h
  • Hydraulik - € 10,73 brutto/h
  • Pomocnik hydraulika - € 9,98 brutto/h;

- Dodatek żywieniowy (prime panier- €9,77 netto za dzień roboczy);

- Premia końca misji (wypłacana w każdym miesiącu);

- Bezpłatne zakwaterowanie oraz transport na miejscu;

- Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem i zakwaterowaniem.

Oferta pracy tymczasowej, Licencja Nr 1954.

(Data aktualizacji: piątek, 31 marca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Wortegem- Petegem (Belgia)
Opublikowano dzisiaj
Wortegem Potegem (Belgia)
Opublikowano 19 maja 2017
Lublin, Całe Niemcy (lubelskie)