Oferty pracyTechnolog - Spawalnik
Technolog - Spawalnik Jasło, Łańcut, Przeworsk, Nisko, Ropczyce (podkarpackie)
Technolog - Spawalnik Jasło, Łańcut, Przeworsk, Nisko, Ropczyce (podkarpackie) Aplikuj Opublikowano dzisiaj, do końca 14 dni

Obecnie dla naszego klienta bardzo szybko rozwijającej się firmy branży produkcyjnej urządzeń przemysłowych poszukujemy osoby na stanowisko:

Technolog - Spawalnik

Obowiązki:

  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej produkowanych urządzeń i wyrobów
  • Nadzór nad przestrzeganiem procesu technologicznego na produkcji
  • Wdrażanie nowych technologii
  • Nadzór nad dokumentacją zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO 9001:2000
  • Uczestnictwo w pracach rozwojowych spółki

Wymagania:

  • Dobra znajomość technologii spawalniczych
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Wykształcenie kierunkowe spawalnicze lub wyższe techniczne spawalnicze
  • Wymagane min. 4-letnie doświadczenie zawodowe
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Odpowiedzialność oraz zorientowanie na sukces

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzenia, dodatki motywacyjne i premie
  • Możliwość elastycznych godzin pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki pracy, dużą samodzielność w działaniu i decyzyjność
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet świadczeń pracowniczych

(Data aktualizacji: poniedziałek, 29 maja 2017)