Oferty pracyMechanik samochodowy
Mechanik samochodowy MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Wrocław, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Lublin, Zielona Góra, (Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, łódzk)
Mechanik samochodowy MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Wrocław, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Lublin, Zielona Góra, (Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, łódzk) Aplikuj Opublikowano 7 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Mechanik samochodowy

Miejsce pracy: Niemcy

Od Kandydatów oczekujemy:

  • komunikatywny język niemiecki
  • wykształcenie kierunkowe
  • wiedza z zakresu mechaniki pojazdowej
  • doświadczenie w pracy na terenie Niemiec będzie dodatkowym atutem
  • chęci do pracy
  • rzetelność oraz kultura osobista
  • posiadanie własnego samochodu – mile widziane!

Zakres zadań:

  • kompleksowe prace związane z mechanika samochodową
  • diagnozowanie usterek i dokonywanie bieżących napraw
  • serwis i bieżąca konserwacja
  • praca na warsztacie

Oferujemy:

  • pomoc Konsultanta MONDI w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec
  • zatrudnienie na czas nieokreślony w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich!!!
  • płatne nadgodziny
  • stawka gwarantowana zgodna z niemieckimi standardami + dieta
  • możliwość podjęcia długofalowej współpracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Powyższe stanowisko dot. oferty pracy tymczasowej.

(Data aktualizacji: piątek, 7 kwietnia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Strullendorf (Niemcy)
Opublikowano 7 października 2017
Południowo - środkowe Niemcy (Niemcy)
Empfingen, Langenau, Rothlein (Niemcy)