Oferty pracyTechnolog
Technolog Poznań, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Piła, Rawicz (wielkopolskie)
Technolog Poznań, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Piła, Rawicz (wielkopolskie) Aplikuj Opublikowano 10 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Technolog

Region wykonywanej pracy: Ostrzeszów (wielkopolskie)

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad poprawnością przebiegu procesu produkcyjnego.
  • Kontrola jakości surowców oraz poszukiwanie ich odpowiedników.
  • Tworzenie receptur oraz wdrażanie do produkcji nowych produktów
  • Normowanie procesu produkcyjnego w zakresie surowcowym i opakowaniowym.
  • Opracowanie dokumentacji towarzyszącej procesowi technologicznemu (m.in. karty charakterystyki).
  • Zarządzanie podległym zespołem.

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży kosmetycznej i/lub chemicznej.
  • Wiedza na temat związków powierzchniowo czynnych.
  • Doświadczenie w tworzeniu receptur produktów kosmetycznych – znajomość zasad recepturowania.
  • Znajomość przepisów branżowych w szczególności CLP – umiejętność opracowywania kart charakterystyki.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne.
  • Gotowość do pracy zmianowej.
  • Mile widziane znajomość towaroznawstwa.

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w formie szkoleń oraz innych form kształcenia w zależności od zapotrzebowania.
  • Narzędzia pracy: telefon komórkowy.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 10 kwietnia 2017)