Oferty pracyProjektant form i oprzyrządowania
Projektant form i oprzyrządowania Tychy, Katowice, Mysłowice (śląskie)
Projektant form i oprzyrządowania Tychy, Katowice, Mysłowice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 22 maja 2017, do końca 8 dni

Progresso dla swojego Klienta,  prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa produkcyjnego z branży automotive, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Projektant form i oprzyrządowania
Miejsce pracy: Tychy

Obowiązki:
• Projektowanie części form po konsultacjach z Klientem,
• Poszukiwanie rozwiązań mających na celu optymalizację produkcji podzespołów,

• Tworzenie dokumentacji projektowej,
• Współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizacji projektu (testy, prototypy, homologacje)
• Współpraca z dostawcami materiałów.

Wymagania:
• Doświadczenie w projektowaniu form oraz elementów maszyn, minimum 3 lata,

• Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane mechatronika lub mechanika,
• Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem CAD – SolidWorks / PowerShape,

• Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym, znajomość języka włoskiego będzie dodatkowym atutem,
• Samodzielność, sumienność, terminowość,

• Komunikatywność, zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów

• Otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych

•  Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych i szkoleniowych.

Oferujemy:
• Interesującą i odpowiedzialną pracę w ramach struktur międzynarodowej firmy,
• Stabilną umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Możliwość rozwoju zawodowego, w tym liczne szkolenia i kursy.

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem i LM

W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]

(Data aktualizacji: poniedziałek, 22 maja 2017)