Oferty pracyReferent ds. rekrutacji cudzoziemców
Referent ds. rekrutacji cudzoziemców Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)
Referent ds. rekrutacji cudzoziemców Bielany Wrocławskie (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 11 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Biuro Rekrutacji
Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu

poszukuje pracownika na stanowisko:

Referent ds. rekrutacji cudzoziemców

Obowiązki:

  • koordynowanie, przeprowadzenie i nadzorowanie rekrutacji cudzoziemców,
  • udział w tworzeniu i analizowaniu strategii rekrutacji oraz opracowywanie propozycji zmian,
  • stała analiza zmian i nowych trendów oraz monitoring działań rekrutacyjnych,
  • współpraca z podmiotami rynku oświatowego oraz rynku pracy, w tym regularny kontakt z agencjami rekruterskimi i partnerami z zagranicy,
  • organizacja i udział w wydarzeniach związanych z zadaniami Biura Rekrutacji,
  • przygotowywanie oferty promocyjnej uczelni,
  • promocja oferty edukacyjnej,
  • promocja oferty edukacyjnej poprzez narzędzia internetowe

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe magisterskie z obszaru nauk ekonomicznych, lingwistycznych społecznych lub informatycznych,
  • znajomość rynku uczelni wyższych,
  • wiedza z zakresu badań marketingowych i prowadzenia projektów,
  • wysokie umiejętności interpersonalne,
  • gotowość do częstych wyjazdów,
  • dyspozycyjność,
  • doskonała znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Exel, MS Word, Power Point, Prezi) i innych narzędzi informatycznych;
  • biegła, udokumentowana znajomość języka ukraińskiego i/lub rosyjskiego i polskiego,
  • znajomość ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym,
  • umiejętność samodzielnej i odpowiedzialnej realizacji powierzonych zadań,
  • umiejętność wystąpień publicznych,
  • dobra komunikacja interpersonalna.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • uczestniczenie w ciekawych, innowacyjnych projektach,
  • narzędzia pracy adekwatne do stanowiska.

Wymagane dokumenty:

  • szczegółowe CV (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia),
  • list motywacyjny,
  • kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie,
  • kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach,
  • kserokopie innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje lub nabyte umiejętności.

Oferujemy: umowę o pracę w wymiarze 1 etatu od 1.05.2017 r.
Termin składania zgłoszeń upływa z dniem 21.04.2017 r. o godzinie 15.00.

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

(Data aktualizacji: wtorek, 11 kwietnia 2017)