Oferty pracyOperator termoformierki próżniowej
Operator termoformierki próżniowej time2work sp. z o.o. Dębica, Mielec, Rzeszów, Sędziszów (podkarpackie)
Operator termoformierki próżniowej time2work sp. z o.o. Dębica, Mielec, Rzeszów, Sędziszów (podkarpackie) Aplikuj Opublikowano 10 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Wnosimy na polski rynek usług HR nowoczesność i pomysł na biznes pełen elastyczności i kreatywności pod szyldem Agencji Outsourcingowej Time2Work Sp. z o.o. (KRAZ 13395) Jesteśmy skutecznym doradcą zarówno dla pracodawców jak i dla pracowników. Dając z siebie wszystko nie ograniczamy się do szablonowych usług tradycyjnych agencji pracy, naszym założeniem jest ewoluowanie wraz z rynkiem. W aktualnym procesie rekrutacyjnym, dla naszego Klienta poszukujemy:

Operator termoformierki

Opis stanowiska: pracownik ma za zadanie obsługiwać maszynę do formowania termicznego ToolsFactory TF200. Ponadto:

  • Dobieranie gotowych form do tłoczenia,
  • Pomoc w przygotowaniu /ręczna obróbka/ form prototypowych
  • Tłoczenie elementów z tworzywa,
  • Zabezpieczanie, składowanie form
  • Dbanie o stan urządzenia i czystość w pomieszczeniu

Oczekiwania:

  • Podstawowe umiejętności techniczne, obsługa prostych narzędzi warsztatowych.

Atuty dodatkowe:

  • Doświadczenia pracy na stanowisku operatora termoformierki
  • Doświadczenia w tłoczeniu próżniowym materiałów: PMMA, PVC, ABS,
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego.

Oferta pracodawcy:

  • Wynagrodzenie 2000 zł netto
  • Umowa o pracę
  • Przeszkolenie w obsłudze nieskomplikowanego urządzenia
  • Pracę w młodym zespół

Praca do podjęcia od zaraz, na pełny etat na 2 zmiany, w godzinach 7-15/15-23 od poniedziałku do piątku.

Zainteresowanych prosimy o aplikację drogą elektroniczną na adres: rzeszow@time2work.com.pl z dopiskiem „Operator termoformierki”

Uprzejmie informujemy, iż rozpatrujemy wyłącznie CV zawierające klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

(Data aktualizacji: poniedziałek, 10 kwietnia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Luboń (wielkopolskie)
Opublikowano 21 lipca 2017
Nysa (opolskie)
Wrocław (dolnośląskie)