Oferty pracyKwalifikowany Pracownik Ochrony - Obiekt Logistyczny
Kwalifikowany Pracownik Ochrony - Obiekt Logistyczny Securitas - Region Zachodni Wrocław (dolnośląskie)
Kwalifikowany Pracownik Ochrony - Obiekt Logistyczny Securitas - Region Zachodni Wrocław (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 10 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Securitas jest największym na świecie koncernem zajmującym się usługami ochrony. Zatrudniamy w Polsce klilka tysięcy pracowników etatowych, gwarantujemy przygotowanie zawodowe i rozwój oraz oferujemy stabilizację i dobre warunki pracy. Działamy na terenie całej Polski.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY

Forma zatrudnienia: UMOWA O PRACĘ

Miejsce pracy: BIELANY WROCŁAWSKIE

Zakres zadań:

  • ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem
  • kontrola osób
  • kontrola i ewidencja pojazdów
  • monitorowanie bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu
  • sumienna realizacja obowiązków służbowych

Wymagania:

  • niekaralność
  • wpis na Listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony
  • dobra sprawność psychofizyczna
  • sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferujemy:

  • stawkę godzinową 18,00 zł brutto
  • umowę o pracę na pełny ETAT od pierwszego dnia pracy
  • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca
  • ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków)
  • kompletne, bezpłatne umundurowanie
  • dofinansowanie do karnetów sportowo-rekreacyjnych
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 10 kwietnia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Kielce, Starachowice, Skarżysko-Kamienna, Ostrowiec Świętokrz (świętokrzyskie)
Opublikowano wczoraj
Wrocław (dolnośląskie)
Opole, Brzeg, Nysa, Kędzierzyn-Koźle (opolskie)