Oferty pracyPrawnik
Prawnik Gliwice (śląskie)
Prawnik Gliwice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 11 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Kancelaria Prawna eMediator Legal Putek i Wspólnicy Sp. K. powstała aby świadczyć profesjonalną pomoc prawną dla osób prawnych i fizycznych, ze szczególnym naciskiem na obsługę spraw przedsiębiorców. Kancelaria oferuje obsługę prawną m.in. w zakresie prawa korporacyjnego, prawo gospodarczego, prawa cywilnego, prawa pracy oraz prawa administracyjnego.

Kancelaria poszukuje aktualnie osoby na stanowisko:
Prawnik

Opis stanowiska:
Pomoc przy prowadzeniu spraw Kancelarii, w tym:
• gromadzenie informacji i kompletowanie dokumentacji sprawy.
• redagowanie pism procesowych i innych dokumentów prawnych,
• monitorowanie toczących się postępowań sądowych i egzekucyjnych

Profil kandydata:
Idealnym kandydatem będzie osoba, która:
• jest absolwentem lub studentem IV/V roku prawa,
• chce zdobywać i poszerzać wiedzę w zakresie prawa,
• jest dobrze zorganizowana, skrupulatna i uważna,
• potrafi jasno formułować swoje myśli w mowie i piśmie,
• jest dyspozycyjna przynajmniej 4 dni w tygodniu

Opis oferty:
Wybranym kandydatom oferujemy:
• zdobycie doświadczenia w zawodzie prawniczym,
• możliwość rozwoju
• przyjazne środowisko pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie aplikacji w tej sprawie (zawierającej cv i list motywacyjny)

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczanie w przesyłanych aplikacjach klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji, dla potrzeb procesu rekrutacji przez eMediator Legal Kancelaria Prawna Putek i Wspólnicy Sp. K. (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych - j.t. Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 ze zm.)".

(Data aktualizacji: wtorek, 11 kwietnia 2017)