Oferty pracyPracownik Ochrony_obiekt_przemysłowy_Jelenia Góra
Pracownik Ochrony_obiekt_przemysłowy_Jelenia Góra Securitas - Region Zachodni Jelenia Góra (dolnośląskie)
Pracownik Ochrony_obiekt_przemysłowy_Jelenia Góra Securitas - Region Zachodni Jelenia Góra (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 11 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Światowy lider w zakresie ochrony osób i mienia świadczący usługi dla odbiorców indywidualnych oraz zinstytucjonalizowanych w związku z dynamicznym rozwojem firmy na Polskim rynku poszukuje do pracy osób na stanowisko:

Pracownik Ochrony

Miejsce pracy: obiekt przemysłowy - Jelenia Góra

Opis stanowiska:

  • nadzór nad obiektem
  • dbałość o wysoki poziom świadczonych usług

Wymagania:

  • niekaralność
  • rzetelność
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży ochrony
  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy:

  • umowa o pracę na pełny etat
  • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca
  • ubezpieczenie NNW (Następstw Nieszczęśliwych Wypadków)
  • kompletne, bezpłatne umundurowanie
  • dofinansowanie do karnetów sportowo-rekreacyjnych
  • możliwość korzystania z funduszu socjalnego w postaci pożyczek, zapomóg, dopłat do wypoczynku dzieci (ZFŚS)

(Data aktualizacji: wtorek, 11 kwietnia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Poznań (wielkopolskie)
Opublikowano 23 czerwca 2017
Szczecin, Kołbaskowo (zachodniopomorskie)
Szczecin, Gryfino (zachodniopomorskie)