Oferty pracyPracownik administracyjny z j. angielskim
Pracownik administracyjny z j. angielskim Świdnica, Żarów (dolnośląskie)
Pracownik administracyjny z j. angielskim Świdnica, Żarów (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 8 maja 2017, do końca 1 dzień

Progresso dla swojego Klienta, rozwijającej się firmy produkcyjnej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik administracyjny z j. angielskim

Miejsce pracy: Świdnica

Główne obowiązki:

  • Wsparcie administracyjne działu Sprzedaży, Księgowości, Logistyki,
  • Przygotowywanie oraz tłumaczenie dokumentów,
  • Kontakt z Klientami,
  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny!
  • Doświadczenie w na stanowisku biurowym,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Znajomość pakietu MS Office i urządzeń biurowych,
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • Komunikatywność, sumienność
  • Znajomość j. włoskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wspierające środowisko pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego  w języku polskim i angielskim
Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS:540]

(Data aktualizacji: poniedziałek, 8 maja 2017)