Oferty pracyMechanik maszyn rolniczych Belgia
Mechanik maszyn rolniczych Belgia Kortrijk (Belgia)
Mechanik maszyn rolniczych Belgia Kortrijk (Belgia) Aplikuj Opublikowano 12 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

European Active Projects Ltd. (KRAZ 2701) poszukuje dla belgijskiego pracodawcy osób na stanowisko Mechanika maszyn rolniczych do pracy na terenie Belgii.

Miejsce pracy: Belgia, Kortrijk

Opis stanowiska pracy:

Belgijski pracodawca poszukuje mechanika do obsługi maszyn rolniczych z wiedzą elektro-mechaniczną na temat maszyn rolniczych (traktorów).

Praca na maszynach marki CASEIH i STEYR.

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy w zawodzie – min. 3 lata

- Dokładność w wykonywanych obowiązkach

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub francuskiego

- Prawo jazdy

Oferta pracy:

- Belgijską umowę o pracę

- 11,76 euro/1h netto

- 38 h pracy tygodniowo

- Wypłaty tygodniowe

- Zapewnione zakwaterowanie

- Polski koordynator

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy.

(Data aktualizacji: środa, 12 kwietnia 2017)