Oferty pracyAsystentka zarządu z językiem niemieckim
Asystentka zarządu z językiem niemieckim Oleśnica (dolnośląskie)
Asystentka zarządu z językiem niemieckim Oleśnica (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 13 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Progresso, dla swojego Klienta, renomowanej międzynarodowej firmy z branży budowlanej, poszukuje osób na stanowisko :

Asystent/ka zarządu z j. niemieckim

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

• Prowadzenie biura,

• Prowadzenie kalendarza spotkań,

• Kontakty z Klientami zagranicznymi oraz krajowymi,

• Obsługę korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej,

• Współpracę z wszystkimi działami firmy,

• Przygotowanie zestawień, raportów oraz tłumaczeń na potrzeby Zarządu.

Wymagania:

• Znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego,

• Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu biura,

• Biegła obsługa komputera,

• Miłe usposobienie, otwartość i komunikatywność,

• Samodzielność, sumienność, dobra organizacja czasu.

Oferujemy:

• Interesującą i odpowiedzialną pracę,

• Stabilne długotrwałe zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach,

• Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie.

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem na adres rekrutacja @progresso.net.pl.

W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko oraz miejsce pracy.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

Informujemy, że kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

[Certyfikat MSiPS: 540]

(Data aktualizacji: czwartek, 13 kwietnia 2017)