Oferty pracyKoordynator/Rekruter
Koordynator/Rekruter Jobman Group Sp. z o.o. Rzeszów (podkarpackie)
Koordynator/Rekruter Jobman Group Sp. z o.o. Rzeszów (podkarpackie) Aplikuj Opublikowano 13 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy stałej na stanowisku:

KOORDYNATOR DS. OBSŁUGI KLUCZOWEGO KLIENTA

Miejsce pracy:  Rzeszów

Zadania:

Koordynator/Rekruter jest odpowiedzialny za obsługę Klienta (kontakt, realizacja zamówień, kontrola), badanie i monitoring rynku, aktywne poszukiwanie pracowników, rekrutowanie i selekcja kandydatów oraz prace administracyjne i regularne raporty

Czego oczekujemy?

Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i komunikatywności,

Orientacji na Klienta

Samodzielności, odpowiedzialności, inicjatywy oraz innowacyjności

Wysokiej kultury osobistej

Doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji – mile widziane

Oferujemy:

  • Pracę w Organizacji, której jednym z celów strategicznych jest Rozwój Kapitału Ludzkiego
  • Narzędzia pracy
  • Benefity pozapłacowe – opieka medyczna, karta multisporti, ubezpieczenie na życie
  • Dużej ilości wyzwań i ambitnych celów do zrealizowania