Oferty pracy`AUTOMATYK / TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU
`AUTOMATYK / TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU COSMOWORKER POLSKA Złotów (wielkopolskie)
`AUTOMATYK / TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU COSMOWORKER POLSKA Złotów (wielkopolskie) Aplikuj Opublikowano 13 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Stała praca w prężnym zakładzie.

Cosmoworker Polska z powodzeniem rekrutuje pracowników dla swoich Klientów w różnych branżach w Polsce.

Dzisiaj nasi rekruterzy poszukują pracowników na poniżej opisane stanowisko:

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty.

Opis stanowiska:

  • stałe utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń w zakresie elektryczno-elektronicznym na terenie zakładu, bieżące usuwanie usterek,
  • wykonywanie planowych konserwacji maszyn i urządzeń,
  • monitoring i zgłaszanie zapotrzebowania na zakup części zamiennych,
  • programowanie sterowników oraz projektowanie i wykonywanie układów elektryczno-elektronicznych na potrzeby nowych uruchomień w zakresie maszyn i oprzyrządowania.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • minimum roczne doświadczenie w dziale utrzymania ruchu,
  • uprawnienia energetyczne grupy II i III oraz uprawnienia SEP powyżej 1 kV będą dodatkowym atutem,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat,
  • 40 godzin pracy w tygodniu,
  • pracę w firmie międzynarodowej, będącej liderem w branży,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne szkolenia.

Dodatkowe informacje:

  • brak

Zainteresowani Kandydaci, którzy spełniają wymagania, proszeni są o wypełnienie formularza aplikacyjnego na naszej stronie internetowej.

Jeżeli masz pytania, zadzwoń:

0048 61 250-4-255
poniedziałek - piątek:  9:00 - 17:00

lub napisz:

w odpowiedzi na wiadomość, którą otrzymasz na swoją skrzynkę mailową po złożeniu aplikacji na ofertę pracy.
7 dni w tygodniu 24H

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą
Zespół Cosmoworker
Powyższa oferta jest ofertą pracy na podstawie umowy o pracę tymczasową
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia
Agencja rekrutacji i zatrudnienia Certyfikat Nr 3146
2017 ⓒ

(Data aktualizacji: czwartek, 13 kwietnia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Złotów (wielkopolskie)
Opublikowano 25 września 2017
Poznań, Okolice (wielkopolskie)