Oferty pracyAgent ubezpieczeniowy
Agent ubezpieczeniowy Warszawa (śląskie)
Agent ubezpieczeniowy Warszawa (śląskie) Aplikuj Opublikowano 14 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

THE UNLIMITED JEST MIĘDZYNARODOWĄ FIRMA UBEZPIECZENIOWĄ. WSPÓŁPRACUJEMY FIRMĄ LLOYD’S, AXA, AIG ORAZ S7 PAKIET MEDYCZNY. PRZEZ OSTATNIE 4 LATA WYGRYWALIŚMY PRESTIŻOWĄ NAGRODĘ “NAJLEPSZEGO PRACODAWCY” PRZYZNAWANĄ PRZEZ DELLOITES.

ROZWIJAMY SIĘ W WARSZAWIE I SZUKAMY MŁODYCH OSÓB, KTÓRE CHCĄ ZOSTAĆ MANAGEREM SPRZEDAŻY.

Agent ubezpieczeniowy

Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie)

Nr ref: DK/jobs.pl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

  • Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych przez telefon
  • Uczenie oraz szkolenie innych w sprzedaży za pomocą telefonu
  • Prowadzenie spotkań sprzedażowych  oraz motywowanie innych, aby osiągali sukcesu
  • Udział w programie rozwoju menagerów

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Musisz kochać sprzedaż
  • Chcesz się rozwijać jak Manager
  • Masz doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń przez telefon
  • Chcesz się uczyć i rozwijać swoje możliwości
  • Jesteś pewny siebie oraz towarzyski
  • Chcesz pracować w zespole nastawionym na cel
  • Znajomości języka angielskiego

CO OFERUJEMY:

  • Ekscytujący oraz dynamiczny zespół
  • Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 4000 PLN brutto. Do negocjacji w zależności od doświadczenia.
  • Prowizja, cotygodniowe bonusy pieniężne oraz bonusy w postaci wyjazdów zagranicznych. Nasi TOP ludzie zarabiają pomiędzy 8000-10000 PLN brutto.
  • Możliwość wypromowania się na Team Leadera w ciągu 4 miesięcy, a na Managera w 8-12 miesięcy
  • Nowoczesne biuro w centrum Warszawy
  • Trening oraz egzaminy w uzyskaniu licencji KNF
  • Własne biurko z kubkiem ulubionej kawy
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie

(Data aktualizacji: piątek, 14 kwietnia 2017)