Oferty pracyStała praca jako pracownik ochrony
Stała praca jako pracownik ochrony Piaseczno, Warszawa, Konstancin Jeziorna (mazowieckie)
Stała praca jako pracownik ochrony Piaseczno, Warszawa, Konstancin Jeziorna (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 14 kwietnia 2017, do końca 3 dni

 Agencja zatrudnienia WB Staffing to międzynarodowy dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz rekrutacji stałych z siedzibą w Warszawie (wpisaną do Rejestru Podmiotów prowadzących Agencję Zatrudnienia pod numerem 12379).

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Stała praca jako pracownik ochrony

Nie wymagamy doświadczenia

Miejsce pracy: Piaseczno

Proste zadania:

  • Pilnowanie porządku na terenie obiektu

  • Ochrona linii kas

Nasze wymagania:

  • Dobra kondycja fizyczna

  • Punktualność

  • Dyspozycyjność

W zamian oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie bezpośrednio przez Klienta z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym

  • Prace w systemie jednozmianowym – możliwość dużej liczby godzin

  • Elastyczny grafik pracy

  • Wynagrodzenie godzinowe

  • Stałą współpracę

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV za pomocą portalu z dopiskiem P.O. Piaseczno
lub pod numerem telefonu: 570 530 056

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 936 z poźń zm.)

(Data aktualizacji: piątek, 14 kwietnia 2017)