Oferty pracyPraca z j. niemieckim - Specjalista ds. kontraktów - 3500zł
Praca z j. niemieckim - Specjalista ds. kontraktów - 3500zł Częstochowa (śląskie)
Praca z j. niemieckim - Specjalista ds. kontraktów - 3500zł Częstochowa (śląskie) Aplikuj Opublikowano 14 kwietnia 2017, do końca 2 dni

Największa firma rekrutacyjna w Europie, w branży opieki medycznej, posiadająca 41 biur rekrutacji w Polsce, poszukuje osoby znającej bardzo dobrze j. niemiecki do koordynowania wyjazdów i pracy personelu opiekuńczego w Niemczech.

Specjalista ds. kontraktów z j. niemieckim

Miejsce wykonywania pracy: Częstochowa

Obowiązki:

- współpraca z oddziałami firmy w Niemczech w celu ustalania miejsc pracy personelu,

- koordynowanie rozpoczęcia i przebiegu pracy opiekunów,

- kontakty z rodzinami podopiecznych,

- utrzymywanie ciągłości pracy opiekunów.

Oferta:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- wynagrodzenie podstawowe w wysokości 3500 zł brutto,

- premie miesięczne oraz nagrody pieniężne po okresie próbnym,

- praca polega na koordynowaniu wyjazdów i pracy personelu opiekuńczego w Niemczech.

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,

- dobre umiejętności komunikacyjne,

- umiejętności organizacyjne.

Osoba do kontaktu:  Aleksandra  tel. 733 516 777

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez portal profesja, wraz z dopiskiem w sprawie jakiej oferty pracy wysyłają Państwo CV.

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy.

Składając aplikację prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.”

Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

(Data aktualizacji: piątek, 14 kwietnia 2017)