Oferty pracyCreative Graphic Designer
Creative Graphic Designer Zielona Góra, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Poznań (cała Polska)
Creative Graphic Designer Zielona Góra, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Poznań (cała Polska) Aplikuj Opublikowano 18 kwietnia 2017, do końca 7 dni

Spółka Cinkciarz.pl to jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie. Z usług lidera internetowego rynku wymiany walut korzystają m.in. przedsiębiorstwa i instytucje rozliczające się z zagranicznymi kontrahentami oraz klienci indywidualni. Od 2010 r. firma z powodzeniem funkcjonuje w sektorze finansowym. Aktualnie Cinkciarz.pl wprowadza markę Conotoxia.com na rynki międzynarodowe. Conotoxia będzie realizowała usługi płatnicze i wymiany walut w 31 krajach Europy oraz w ramach grupy również w USA.

Creative Graphic Designer

Miejsce pracy: Zielona Góra

Zakres obowiązków będzie obejmował:

  • kreacje graficzne w zakresie kampanii marketingowych, social media oraz na potrzeby www,

  • efektywną współpracę z liderem oraz członkami zespołu, project managerem, copywriterem i innymi działami firmy.

Wymagania:

  • bardzo dobra, praktyczna znajomość narzędzi pakietu Adobe CC (Photoshop, InDesign, Illustrator),

  • umiejętność projektowania graficznego materiałów firmowych i promocyjnych,

  • projektowanie i skład materiałów graficznych,

  • umiejętność przygotowania plików do druku cyfrowego i offsetowego,

  • umiejętność tworzenia estetycznej i niestandardowej grafiki,

  • kreatywność, nieszablonowość, inicjatywa, samodzielność oraz wysokie poczucie estetyki wizualnej,

  • umiejętność współpracy z innymi działami oraz wyczucie czasu niezbędnego do     realizacji powierzonych zadań,

  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętności pracy pod presją czasu,

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Mile widziane:

  • umiejętności artystyczne - rysunek cyfrowy,

  • obsługa tabletów Wacom,

  • znajomość narzędzi do obróbki animacji / filmów / post produkcja (Adobe Premiere / After Effects),

  • znajomość VC Element 3D,

  • znajomość Cinema 4D.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • elastyczny czas pracy,

  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,

  • pracę nad realizacją innowacyjnych projektów,

  • lekcje języka angielskiego z native speakerem,

  • udział w zajęciach sportowych,

  • świeże owoce,

  • bilety na wydarzenia sportowe,

  • dostęp do firmowej biblioteki,

  • wsparcie w relokacji do Zielonej Góry.

Aplikacje razem z portfolio prosimy przesyłać za pośrednictwem Profesja.pl, koniecznie z dopiskiem Creative Graphic Designer.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cinkciarz.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Sienkiewicza 9 (Administratora danych), moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.”

(Data aktualizacji: wtorek, 18 kwietnia 2017)