Oferty pracyProgramista C++ / Programista układów sterowania HMI z językiem angielskim
Programista C++ / Programista układów sterowania HMI z językiem angielskim Erlangen, Norymberga, Ingolstadt (Niemcy)
Programista C++ / Programista układów sterowania HMI z językiem angielskim Erlangen, Norymberga, Ingolstadt (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 15 maja 2017, do końca 1 dzień

PersonalPilot jest polsko – niemiecką firmą świadczącą usługi rekrutacyjnei outsourcingu HR dla niemieckich pracodawców.

Oferujemy zatrudnienie w niemieckich firmach, w oparciu o niemiecką umową o pracę i pełne ubezpieczenie wraz z świadczeniami socjalnymi.

Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Programista C++ / Programista układów sterowania HMI
Nr ref.: PP/53

Miejsce pracy: Niemcy, Erlangen

Zakres obowiązków:

  • programowanie w języku C++ / QT
  • tworzenie witryn i aplikacji internetowych
  • tworzenie grafiki witryn i aplikacji za pomocą wytycznych kodów CSS3 / struktur QML
  • praca nad specyfikacją oraz realizacją aplikacji w zakresie budowy maszyn

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe: informatyka/ elektrotechnika
  • znajomość języka HMI
  • dobra znajomość języka programowania C++
  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemem Windows i Linux, jak również Visual Studio, Qt i QML
  • mile widziana znajomość JavaScript
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziany własny samochód

Zapewniamy:

  • umowę o pracę z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • pomoc w organizacji wyjazdu
  • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
  • stałą opiekę koordynatorów
  • możliwość udziału w szkoleniach
  • respektowane prawo do urlopu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na podany adres mailowy

Jesteśmy również do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: +48 122 100 221

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)

(Data aktualizacji: poniedziałek, 15 maja 2017)