Oferty pracySpecjalista ds. sprzedaży - agencja reklamowa
Specjalista ds. sprzedaży - agencja reklamowa Czeladź, Będzin, Wojkowice, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Lędziny (śląskie)
Specjalista ds. sprzedaży - agencja reklamowa Czeladź, Będzin, Wojkowice, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Lędziny (śląskie) Aplikuj Opublikowano 18 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Specjalista ds. sprzedaży - agencja reklamowa

Lokalizacje: śląskie
Nr referencyjny: HAND/REK/jobs.pl

Dla naszego Klienta - firmy działającej w branży reklamowej na terenie całego Śląska obecnie poszukujemy doświadczonych kandydatów do pracy na stanowisku Specjalisty ds. sprzedaży.

Zadania:

Aktywny kontakt oraz budowanie długofalowych relacji z klientami.
Fachowe doradztwo w zakresie oferty (artykuły promocyjne, gadżety reklamowe)
Dopasowywanie produktów do konkretnych potrzeb klienta.
Bezpośrednie spotkania z klientami oraz prezentacja produktów.
Współpraca z międzynarodowymi korporacjami.
Udział w targach i eventach branżowych.

Wymagania:

Doświadczenie w sprzedaży w branży reklamowej
Znajomość aktualnych trendów obowiązujących na rynku artykułów reklamowych.
Świadomość specyfiki branży reklamowej.
Komunikatywność oraz łatwość nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami.
Samodzielność oraz dobra organizacja pracy.
Kreatywność oraz umiejętność strategicznego myślenia.
Mile widziana wiedza teoretyczna w zakresie zdobienia gadżetów promocyjnych.
Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

Ciekawą, kreatywną pracę w branży reklamowej z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i rozwiązań.
Pracę w młodym, dynamicznym i ambitnym zespole firmy o ugruntowanej pozycji na rynku.
Stałe zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach (wynagrodzenie w formie podstawy plus premii).
Liczne szkolenia produktowe i sprzedażowe
Możliwość udział w najważniejszych targach branżowych.
Szansę na rozwój zawodowy i awanse w strukturze firmy.

(Data aktualizacji: wtorek, 18 kwietnia 2017)