Oferty pracySpecjalista ds. Marketingu
Specjalista ds. Marketingu Ostrów Wielkopolski, Powiat Ostrowski (łódzkie)
Specjalista ds. Marketingu Ostrów Wielkopolski, Powiat Ostrowski (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 18 kwietnia 2017, do końca 7 dni

Specjalista ds. Marketingu Region wykonywanej pracy: Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

Miejsce pracy: okolice Ostrowa Wielkopolskiego

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie planów marketingowych we współpracy z działem sprzedaży.
  • Aktywne podejmowanie działań poszerzających kanał informacji marketingowej o produktach przedsiębiorstwa poprzez social media, fora, portale tematyczne i blogi konsumenckie.
  • Przygotowywanie akcji promocyjnych – kreowanie pomysłów, realizacja kampanii oraz ich rozliczanie.
  • Monitoring materiałów dotyczących branży FMCG, w szczególności branży chemicznej.
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie realizacji kampanii marketingowych.
  • Prowadzenie badań rynkowych potrzeb i oczekiwań klientów, trafności i skuteczności działań promocyjnych oraz wspierających sprzedaż.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w Dziale marketingu.
  • Znajomość technik marketingowych i umiejętność ich praktycznego zastosowania.
  • Kreatywność, umiejętność tworzenia nieszablonowych koncepcji promocji produktu.
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane: PR, marketing, reklama bądź pokrewne.
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwijania swoich umiejętności w trakcie szkoleń.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Pracę w ciekawej firmie, o stabilnej pozycji na rynku.
  • Miłą atmosferę pracy w zespole specjalistów.

(Data aktualizacji: wtorek, 18 kwietnia 2017)