Oferty pracyAnalityk procesów biznesowych
Analityk procesów biznesowych Kolbuszowa (podkarpackie)
Analityk procesów biznesowych Kolbuszowa (podkarpackie) Aplikuj Opublikowano 18 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie przygotowywała wymagane raporty, analizy biznesowe, komunikowała się z działami w Firmie i z innymi jednostkami Grupy Brammer, koordynowała działania związane z obsługą klientów, dbała o terminowość wykonywania zadań.

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy/zarządzanie czasem
  • Umiejętność pracy w trybie zadaniowym w zespole i indywidualnie
  • Inicjatywa, zaangażowanie i dobra komunikacja
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i pakietu Office
  • Zdolności analityczne, kreatywność

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju osobistego i finansowego w renomowanej firmie międzynarodowej
  • Szkolenie i wdrożenie do pracy
  • Pracę według najlepszych standardów europejskich

(Data aktualizacji: wtorek, 18 kwietnia 2017)