Oferty pracyAsystentka biura
Asystentka biura Warszawa (śląskie)
Asystentka biura Warszawa (śląskie) Aplikuj Opublikowano 18 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Jedna z największych szkół językowych i liderów na polskim rynku szkoleń językowych dla firm, istniejąca od 27lat, wyróżniona znakiem jakości PASE.

Zatrudni w Ośrodku Językowym Asystentkę Biura:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• koordynacja obiegu wewnętrznych dokumentów,
• obsługa Klientów indywidualnych firmy, organizowanie i obsługa kursów językowych
• wsparcie działań marketingowych i sprzedażowych,
• zarządzanie materiałami dydaktycznymi i biurowymi,
• łączenie i prowadzenie rozmów telefonicznych,
• organizacja pracy biura.

WYMAGANIA:
• bardzo dobra organizacja pracy,
• doświadczenie na podobnym stanowisku,
• komunikatywna znajomość angielskiego,
• biegła obsługa komputera (zwłaszcza programu Excel, Internetu),
• asertywność i bardzo dobra komunikacja interpersonalna.

OFERUJEMY:
• pracę w międzynarodowym zespole,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• pracę na umowę o pracę

(Data aktualizacji: wtorek, 18 kwietnia 2017)