Oferty pracyProgramista Java
Programista Java Tychy, Mikołów, Lędziny, Łaziska Górne, Bieruń, Gostyń, W (małopolskie)
Programista Java Tychy, Mikołów, Lędziny, Łaziska Górne, Bieruń, Gostyń, W (małopolskie) Aplikuj Opublikowano 18 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Programista Java Region wykonywanej pracy: Tychy (śląskie)

Opis stanowiska

  • Wytwarzanie oprogramowania na bazie projektu i dokumentacji analitycznej.
  • Tworzenie dokumentacji dla wytworzonego oprogramowania.
  • Realizacja testów jednostkowych i integracyjnych wytworzonego oprogramowania.

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w programowaniu Java z wykorzystaniem architektury JEE lub framework’a Spring.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Znajomość języka Java, Spring, Hibernate.
  • Znajomość technologii Web Services (SOAP, REST).
  • Praktyczna wiedza dotycząca algorytmów wzorców projektowych i baz danych.
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej.
  • Umiejętność pracy w zespole projektowym.
  • Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów.
  • Zdolność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów

Mile widziane:

  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji opartych o bazę danych PostgreSQL.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość SVN, Maven.
  • Wykształcenie kierunkowe – informatyczne bądź pokrewne.

Firma oferuję:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie uznaniowe).
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne.
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego (kurs wewnątrz firmy)
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Miłą atmosferę pracy.
  • Możliwość pracy zdalnej 1-2 dni w tygodniu.

(Data aktualizacji: wtorek, 18 kwietnia 2017)