Oferty pracySpedytor krajowy i międzynarodowy
Spedytor krajowy i międzynarodowy Katowice, Mysłowice, Jaworzno, Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Gó (małopolskie)
Spedytor krajowy i międzynarodowy Katowice, Mysłowice, Jaworzno, Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Gó (małopolskie) Aplikuj Opublikowano 18 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Spedytor krajowy i międzynarodowy Lokalizacje: śląskie

Opis Stanowiska:

  • Pozyskiwanie, realizacja i nadzór nad zleceniami spedycyjnymi.
  • Współpraca z przewoźnikami.
  • Pozyskiwanie nowych klientów.
  • Prowadzenie negocjacji.
  • Wyszukiwanie podwykonawców.
  • Praca biurowa.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku spedytora.
  • Posiadanie własnej bazy zleceniodawców oraz podwykonawców.
  • Wykształcenie średnie.
  • Wiedza z zakresu transportu i spedycji.
  • Znajomość podstawowych programów komputerowych oraz giełdy TRANS.
  • Umiejętność pracy zespołowej.
  • Duże zaangażowanie, komunikatywność i samodzielność.

Mile widziane:

  • Język obcy - zwłaszcza niemiecki.
  • Znajomość giełd: TimoCom, Marcos Bis: Nawigator, Spedycja lub Speed.

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy uzależniony od zleceń.
  • Pracę w godzinach 8:00 - 16:00
  • Możliwość pracy stacjonarnej (Katowice) lub w systemie home office.
  • Telefon służbowy.

(Data aktualizacji: wtorek, 18 kwietnia 2017)