Oferty pracyInżynier ds. inwestycyjnych
Inżynier ds. inwestycyjnych Kalisz, Ostrów Wielkopolski (opolskie)
Inżynier ds. inwestycyjnych Kalisz, Ostrów Wielkopolski (opolskie) Aplikuj Opublikowano 18 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Inżynier ds. inwestycyjnych Region wykonywanej pracy: Kalisz (wielkopolskie)

Miejsce wykonywania pracy: okolice Kalisza

Opis stanowiska:

  • Kompleksowy nadzór nad całością obiektu przemysłowego w zakresie prac budowlanych, remontowych oraz przeprowadzania wymaganych konserwacji i napraw.
  • Opracowywanie koncepcji i planów w zakresie potrzeb inwestycyjnych i remontowych.
  • Kompletacja niezbędnych dokumentów formalo – prawnych koniecznych do rozpoczęcia prac m.in. zezwoleń, ekspertyz.
  • Organizacja przetargów projektowych, kosztorysowych oraz wykonawczych.
  • Przygotowywanie harmonogramów realizacji prac oraz projektów umów zawieranych z wykonawcami.
  • Nadzór nad właściwym i terminowym wykonaniem prac zgodnie z założonym harmonogramem.
  • Rozliczanie zadań inwestycyjnych pod względem kosztowym i terminowym.
  • Optymalizacja kosztów projektów inwestycyjnych.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku związanym z planowaniem, realizacją i kierowaniem projektami inwestycyjnymi.
  • Praktyczna wiedza z obszaru planowania i zarządzania budżetami.
  • Wykształcenie wyższe, techniczne.
  • Zdolności interpersonalne, umiejętność prowadzenia negocjacji.
  • Kreatywne podejście do realizowanych działań.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziana znajomość języka w stopniu komunikatywnym.

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.
  • Podstawowe narzędzia pracy.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w firmie szkoleń i innych form kształcenia.

(Data aktualizacji: wtorek, 18 kwietnia 2017)