Oferty pracySerwisant instalacji grzewczych
Serwisant instalacji grzewczych Zabrze, Ruda Śląska, Chorzów, Świętochłowice (opolskie)
Serwisant instalacji grzewczych Zabrze, Ruda Śląska, Chorzów, Świętochłowice (opolskie) Aplikuj Opublikowano 18 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Serwisant instalacji grzewczych Region wykonywanej pracy: Warszawa (mazowieckie), Zabrze (śląskie)

Obowiązki:

  • Diagnozowanie awarii oraz bieżąca naprawa urządzeń grzewczych (kotłów gazowych i olejowych, centrali grzewczych),
  • Wykonywanie przeglądów urządzeń i ich konserwacja.

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w serwisowaniu kotłów i central grzewczych lub przy technicznym nadzorze urządzeń grzewczych na dużym obiekcie;
  • Wykształcenie techniczne;
  • Uprawnienia energetyczne G2 i G3;
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
  • Znajomość pakietu Office;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia),
  • Niezbędne narzędzia pracy, samochód służbowy, telefon, laptop,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia branżowe.

(Data aktualizacji: wtorek, 18 kwietnia 2017)