Oferty pracyINŻYNIER/KIEROWNIK ROBÓT USTERKOWYCH
INŻYNIER/KIEROWNIK ROBÓT USTERKOWYCH Białystok, Suwałki, Łomża, Augustów, Bielsk Podlaski (podlaskie)
INŻYNIER/KIEROWNIK ROBÓT USTERKOWYCH Białystok, Suwałki, Łomża, Augustów, Bielsk Podlaski (podlaskie) Aplikuj Opublikowano 18 kwietnia 2017, do końca 7 dni

OPIS STANOWISKA:

  • bezpośredni nadzór oraz koordynacja prac ekipy prowadzącej prace gwarancyjne,
  • branie udziału w przeglądach gwarancyjnych oraz spotkaniach z inwestorami i klientami,
  • sporządzanie harmonogramów oraz raportów wykonanych prac,
  • przygotowywanie zamówień niezbędnych narzędzi oraz materiałów,
  • kontrola BHP oraz jakości wykonywanych prac,

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe  -preferowane budowlane ,
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na budowie,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego ,
  • komunikatywność,
  • samodzielność w działaniu, inicjatywa,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • gotowość do pracy w delegacji zagranicznej,
  • prawo jazdy kat.B.

OFERUJEMY:

  • stabilną, pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • współpracę z ludźmi otwartymi na innowacyjne podejście,
  • niezbędne narzędzia pracy.

(Data aktualizacji: wtorek, 18 kwietnia 2017)