Oferty pracyPRACOWNIK BIUROWY W DZIALE WINDYKACJI
PRACOWNIK BIUROWY W DZIALE WINDYKACJI Gdańsk, Gdynia (pomorskie)
PRACOWNIK BIUROWY W DZIALE WINDYKACJI Gdańsk, Gdynia (pomorskie) Aplikuj Opublikowano 18 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach. W Polsce WYG działa od 1999 r. i zatrudnia ponad 200 osób.

PRACOWNIK BIUROWY W DZIALE WINDYKACJI

Lokalizacja: Gdańsk

Oferujemy:
- Umowę o Pracę
- Stałe wynagrodzenie miesięczne
- Premie
- Siłownie
- Nowoczesne środowisko pracy
- Szkolenia podnoszące kwalifikacje
- Rozbudowaną strukturę firmy, w której jest wiele możliwości rozwoju

Wymagania:
- Zdolności negocjacyjne
- Umiejętność skutecznego realizowania zadań
- Doświadczenie w windykacji telefonicznej
- Nienaganna dykcja
- Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

Obowiązki:
- Monitoring płatności
- Układanie planów spłaty należności
- Wyjaśnianie wątpliwości i problemów klientów związanych z zadłużeniami
- Telefoniczne negocjowanie spłaty należności

Osoby spełniające powyższe wymagania, które nie boją się wyzwań zachęcamy do przesłania CV na adres:mailowy z nr ref: WIN//04/GDA.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dodanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Oferta firmy

Wyg HR Consulting

Gdańsk

al. Grunwaldzka 103A

(Data aktualizacji: wtorek, 18 kwietnia 2017)