Oferty pracyAdministrator Nieruchomości
Administrator Nieruchomości Katowice (śląskie)
Administrator Nieruchomości Katowice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 18 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Firma Polskie Kamienice Sp. z o.o. działa od 2011 r. w segmencie inwestycji i zarządzania kamienicami. W naszym portfelu nieruchomości do obsługi znajdują się przede wszystkim mieszkania w kamienicach oraz lokale handlowe. Budynki przez nas zarządzane staramy się poddawać kompletnej rewitalizacji. Jeśli szukasz interesującej pracy, dobrze sobie radzisz w nietuzinkowych sytuacjach, cenisz zabytkową architekturę - dołącz do naszego zespołu!

Administrator Nieruchomości

Miejsce pracy: Katowice (śląskie)

Nr ref: AN/jobs.pl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Zakres obowiązków:
  • Administracyjna obsługa nieruchomości (należących do firmy oraz powierzonych)
  • Stały kontakt z najemcami, odbieranie i wynajmowanie lokali
  • Koordynacja podmiotów współpracujących i zlecanie przeglądów
  • Obsługa umów najmu, dostaw mediów i innych
  • Nadzór nad przepływem dokumentów/sekretariat
  • Przygotowywanie rozliczeń dla księgowości
  • Rozliczanie pracowników i robót budowlanych
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doskonała organizacja pracy, samodzielność, zaradność
  • Praktyczna znajomość przepisów związanych z nieruchomościami
  • Inicjatywa w rozwiązywaniu problemów
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie excel)
  • Znajomość zasad współpracy z klientem
  • Zdolności interpersonalne
  • Minimalne wykształcenie: Wyższe licencjackie

Mile widziane:
  • Prawo jazdy kategorii B
Oferujemy:
  • Przeszkolenie oraz wsparcie merytoryczne
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę na czas nieokreślony po 3-miesięcznym okresie próbnym
  • Pracę przy ciekawych projektach
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia
  • Miłą atmosferę pracy

(Data aktualizacji: wtorek, 18 kwietnia 2017)