Oferty pracyPrzebudowa w markecie budowlanym
Przebudowa w markecie budowlanym Jobman Lublin Rzeszów (podkarpackie)
Przebudowa w markecie budowlanym Jobman Lublin Rzeszów (podkarpackie) Aplikuj Opublikowano 18 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej zarejestrowana pod nr 2163 - poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej.

Przebudowa w markecie budowlanym – praca od 15.05.2017

Opis stanowiska pracy

  • pomoc przy przebudowie działów w markecie budowlanym

  • prace porządkowe

  • przekładanie, wykładanie towaru

Wymagania:

  • dyspozycyjność od 15.05.2017

  • gotowość do pracy w godzinach nocnych

  • gotowość do pracy wyjazdowej (zwrot kosztów dojazdu lub zapewniony nocleg)

  • rzetelność

  • pełnoletność

  • gotowość do pracy fizycznej

Nasza oferta

  • umowa zlecenie

  • stawka 20 zł brutto/h

  • praca od 15.05.2017 (możliwość podjęcia wcześniejszej współpracy przy innych projektach)

  • praca w godzinach nocnych

  • możliwość stałego zatrudnienia i rozwoju

  • obsługę administracyjną on-line – dostęp do konta, dzięki któremu wszystkie formalności są załatwiane bez konieczności wychodzenia z domu

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie drogą elektroniczną.

Aplikacje powinny zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

(Data aktualizacji: wtorek, 18 kwietnia 2017)