Oferty pracyGrafik komputerowy
Grafik komputerowy GO! Business Solutions Szczecin, Pasewalk, Anklam (zachodniopomorskie)
Grafik komputerowy GO! Business Solutions Szczecin, Pasewalk, Anklam (zachodniopomorskie) Aplikuj Opublikowano 18 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Dla niemieckiego koncernu z branży spożywczej (firmy Unser Heimatbaecker GmbH) poszukujemy Grafika.

Opis stanowiska:

  • przygotowanie prezentacji multimedialnych, ulotek, folderów, narzędzi promocyjno - marketingowych
  • stała współpraca z agencjami reklamowymi i drukarniami oraz innymi instytucjami
  • opracowywanie strategii promocyjno - marketingowej.

Wymagania:

  • min. 1 roczne doświadczenie w pracy w dziale marketingu, PR, agencji reklamowej
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • bardzo dobra obsługa komputera (MS Office)
  • znajomość programów: pakietu Adobe CS i CC (Photoshop, Illustrator, InDesign)
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność koncentracji i analitycznego myślenia
  • kreatywność, zdolności manualne i zaangażowanie
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe od 2000 euro brutto
  • umowę o pracę
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku niemieckim
  • pracę w miłej atmosferze w młodym, dynamicznym i międzynarodowym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędna narzędzia pracy
  • miejsce pracy Pasewalk, niedaleko Szczecina

Aplikację prosimy wysyłać poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.go-business-solutions.eu w zakładce "Kariera" - Grafik.

UWAGA:  Do formularza należy dołączyć list motywacyjny oraz CV ze zdjęciem w j.niemieckim lub j.angielskim i portfolio.

(Data aktualizacji: wtorek, 18 kwietnia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Wrocław, Kraków, Szczecin (Dolnośląskie, Małopolskie, Zachodniopomorskie)
Opublikowano 27 sierpnia 2017
Opole, Katowice, Bytom, Lubliniec, Częstochowa, Tarnowskie Gór (Opolskie, śląskie, Zachodniopomorskie)