Oferty pracyConcept Art Designer
Concept Art Designer Zielona Góra, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Poznań (cała Polska)
Concept Art Designer Zielona Góra, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Poznań (cała Polska) Aplikuj Opublikowano 19 kwietnia 2017, do końca 8 dni

Spółka Cinkciarz.pl to jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie. Z usług lidera internetowego rynku wymiany walut korzystają m.in. przedsiębiorstwa i instytucje rozliczające się z zagranicznymi kontrahentami oraz klienci indywidualni. Od 2010 r. firma z powodzeniem funkcjonuje w sektorze finansowym. Aktualnie Cinkciarz.pl wprowadza markę Conotoxia.com na rynki międzynarodowe. Conotoxia będzie realizowała usługi płatnicze i wymiany walut w 31 krajach Europy oraz w ramach grupy również w USA.

Concept Art Designer

Miejsce pracy: Zielona Góra

Zakres obowiązków będzie obejmował:

  • kreacje rysunków komiksowych na potrzeby kampanii reklamowych oraz projektów wewnętrznych firmy,

  • projektowanie koncepcji postaci oraz wyrażania idei, nastrojów dla użycia w grafikach i animacjach,

  • pracę nad ciągłością identyfikacji wizualnej firmy,

  • efektywną współpracę z liderem, copywriterem oraz innymi członkami zespołu,

  • wykonywanie bieżących prac graficznych.

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie w branży graficzno-projektowej lub graficzno-artystycznej,

  • portfolio dokumentujące doświadczenie w tworzeniu grafik i rysunków,

  • bardzo dobra znajomość pakietu Adobe CC (Photoshop, Illustrator),

  • bardzo dobra obsługa tabletów graficznych Wacom,

  • umiejętność rysunku manualnego,

  • kreatywność, nieszablonowość, inicjatywa i wysokie poczucie estetyki wizualnej,

  • znajomość różnorodnych stylów graficznych oraz aktualnych trendów w projektowaniu,

  • zdolność do efektywnej pracy w zespole.

Mile widziane:

  • wykształcenie kierunkowe z zakresu sztuk plastycznych,

  • co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • elastyczny czas pracy,

  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,

  • pracę nad realizacją innowacyjnych projektów,

  • lekcje języka angielskiego z native speakerem,

  • udział w zajęciach sportowych,

  • świeże owoce,

  • bilety na wydarzenia sportowe,

  • dostęp do firmowej biblioteki,

  • wsparcie w relokacji do Zielonej Góry.

Prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierających portfolio z przykładowymi rysunkami na adres: praca(at)cinkciarz.pl z dopiskiem Concept Art Designer.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cinkciarz.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Sienkiewicza 9 (Administratora danych), moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania."

(Data aktualizacji: środa, 19 kwietnia 2017)