Oferty pracySpecjalista ds. Technicznych w Dziale Utrzymania Ruchu
Specjalista ds. Technicznych w Dziale Utrzymania Ruchu Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Słubice, Świebodzin (podlaskie)
Specjalista ds. Technicznych w Dziale Utrzymania Ruchu Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Słubice, Świebodzin (podlaskie) Aplikuj Opublikowano 19 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Obowiązki:

  • nadzór nad prawidłową eksploatacją maszyn, urządzeń produkcyjnych, instalacji w zakresie mechaniki,
  • współpraca z obszarem produkcji w zakresie optymalizacji wydajności maszyn, planowania i prowadzenia postojów oraz remontów, ustalania kierunków rozwoju i modernizacji,
  • tworzenie dokumentacji technicznej,
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z utrzymaniem ruchu linii produkcyjnych i infrastruktury firmy,
  • nadzór nad pracami firm zewnętrznych w ramach prowadzonych prac remontowych, instalacyjnych,
  • analiza przyczyn awarii,
  • monitorowanie efektywności pracy maszyn i urządzeń,
  • udział w projektach realizowanych w firmie, współpraca z kierownikami projektów w zakresie realizacji projektów inwestycyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne: mechanika i budowa maszyn,
  • wymagana znajomość rysunku technicznego,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z mechaniką, umiejętność jej praktycznego zastosowania,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • zaangażowanie w realizację swoich obowiązków i nastawienie na realizację celów,
  • prawo jazdy kat B,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej, w dziale technicznym lub utrzymania ruchu.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

(Data aktualizacji: środa, 19 kwietnia 2017)