Oferty pracyPłatna praktyka w dziale HR
Płatna praktyka w dziale HR Gliwice (śląskie)
Płatna praktyka w dziale HR Gliwice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 19 kwietnia 2017, do końca 8 dni

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sektorze HR zapewniając profesjonalną obsługę na etapie rekrutacji i zatrudnienia. W naszym zespole oferujemy możliwość podjęcia praktyki w agencji pracy.

Płatna praktyka w dziale HR

PRAKTYKUJ I ZARABIAJ !

Miejsce: biuro w  Gliwicach

Zakres obowiązków:

- kompleksowe wsparcie rekruterów, konsultantów w realizacji projektów rekrutacyjnych,

- udział podczas praktyk w pracach administracyjnych działu HR,

- aktywna pomoc praktykanta / praktykantki w procesie zatrudnienia, obsługi pracowników tymczasowych.

Wymagania:

- mile widziani studenci zaoczni (preferowane kierunki: pokrewne z profilem praktyk).

- gotowość do podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

- kultura osobista i bardzo dobra organizacja pracy,

- inicjatywa i rzetelne podejście do powierzonych zadań.

Oferujemy:

- płatne praktyki w dziale rekrutacji/HR w agencji pracy,

- referencje po odbyciu praktyk,

- bezpłatne lekcje języków obcych,

- indywidualne dopasowanie czasu trwania praktyk,

- zdobycie cennego doświadczenia przy ciekawych projektach,

- dynamiczną pracę wśród doświadczonych pracowników w dobrze prosperującej firmie.

Aplikacje prosimy wysyłać za pośrednictwem serwisu profesja.pl

W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

(Data aktualizacji: środa, 19 kwietnia 2017)