Oferty pracyKontroler jakości
Kontroler jakości Choceń, Inowrocław (okolice), Pakość, Tupadły, Tuchola (kujawsko-pomorskie)
Kontroler jakości Choceń, Inowrocław (okolice), Pakość, Tupadły, Tuchola (kujawsko-pomorskie) Aplikuj Opublikowano 19 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Pomorskie pralinki. Jesteśmy przedsiębiorstwem należącym do niemieckiego producenta słodyczy. W Tucholi budujemy nową halę zakładową, w której od 01.10.2017 r. chcemy rozpocząć pakowanie oraz konfekcjonowanie wyrobów czekoladowych i słodyczy. Do naszego zespołu poszukujemy od zaraz

Kontroler jakości Zatrudnię pracownika na stanowisko kontrolera jakości:

• wykształcenie z zakresu zarządzania jakością oraz obszaru nauk o żywności
• mile widziane doświadczenie w branży spożywczej,
• mile widziane doświadczenie w zarządzaniu Działem Kontroli Jakości,
• znajomość systemów zarządzania takich jak: ISO 9001, ISO 2200,
• mile widziane uprawnienia Audytora wewnętrznego HACCP, ISO 9001.
• gotowość do pracy w systemie zmianowym,
• znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego
• miejsce pracy: Tuchola

Zakres obowiązków:

• zarządzaniem działem kontroli jakości,
• zarządzanie dokumentacją związaną z SZJ oraz HACCAP,
• przeprowadzanie laboratoryjnych badań i analiz jakościowych,
• monitorowanie wszelkich parametrów wpływających na jakość wyrobu gotowego, analiza,
• zapisy i zwolnienie wyrobu gotowego na rynek,
• nadzorowanie sprzętu kontrolno-pomiarowego,
• monitorowanie i ewidencjonowanie reklamacji klientów, analizę błędów produkcyjnych,
• planowanie działań korygujących, utrzymanie prawidłowych kontaktów z klientem,
• reprezentowanie firmy podczas kontroli higienicznych i jakościowych

Oferujemy:

• zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
• atrakcyjne wynagrodzenie, firma jest otwarta na negocjacje warunków finansowych
• ciekawą, pełną wyzwań pracę,
• w przypadku częściowego braku wiedzy i umiejętności, firma deklaruje pełne przeszkolenie
• możliwość rozwoju zawodowego,
• niezbędne narzędzia do pracy na stanowisku

Jeżeli są Państwo zainteresowani podjęciem pracy o urozmaiconych zadaniach, proszę przesłać dokumenty aplikacyjne wraz z podaniem oczekiwanego wynagrodzenia i możliwym terminem rozpoczęcia pracy do naszego działu osobowego lub w formie dokumentów pdf. poprzez przycisk " Aplikuj Teraz "

(Data aktualizacji: środa, 19 kwietnia 2017)