Oferty pracyAnalityk Biznesowy
Analityk Biznesowy Kraków (małopolskie)
Analityk Biznesowy Kraków (małopolskie) Aplikuj Opublikowano 19 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

  • Naszym Klientem jest firma z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku  e-commerce.

Zakres Obowiązków

  • analiza procesów biznesowych (Logistyka, Obsługa Klienta) mająca na celu optymalizację oraz identyfikację problemów,
  • propozycja rozwiązań w zakresie optymalizacji i automatyzacji procesu,
  • koordynacja wprowadzania zmian przy współpracy z właścicielami procesu,
  • prowadzenie projektów optymalizacyjnych,

Wymagania

  • preferowane wykształcenie wyższe,
  • minimum 2 letnie doświadczenie w zakresie definiowania procesów biznesowych oraz ich optymalizacji,
  • dobra znajomość i umiejętność korzystania z narzędzi umożliwiających analizę biznesową procesu,
  • biegła znajomość pakietu MS Office,
  • wysokie umiejętności analityczno-strategiczne,
  • kreatywność i otwartość na zmiany,

Oferujemy

  • samodzielność oraz swobodę działania,
  • pracę w jednej z największych w Polsce firm z branży e-commerce,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do wyników oraz osiąganych rezultatów: podstawa + premia.

(Data aktualizacji: środa, 19 kwietnia 2017)