Oferty pracyAsystentka Prezesa
Asystentka Prezesa Rzeszów (podkarpackie)
Asystentka Prezesa Rzeszów (podkarpackie) Aplikuj Opublikowano 19 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Firma KomFort specjalizuje się w świadczeniu usług polskim i zagranicznym firmom budowlanym, których celem jest zawarcie międzynarodowych umów na wykonanie prac budowlanych. Koncentrujemy swoją działalność w kilku sektorach budowlanych w Belgii i Francji. Jesteśmy obecni zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym. Nasi partnerzy, współpracujące z nami firmy rozwijają eksport dzięki pewnym, sprawdzonym i stałym partnerom. Nasze działania pomagają niwelować nieporozumienia i rozwiązywać problemy natury administracyjnej, prawnej lub fiskalnej przedsiębiorcy prowadzącego działalność budowlaną na rynku zagranicznym lub przedsiębiorcy przyjmującego zagranicznego wykonawcę (podwykonawcę) robót budowlanych.

Asystentka Prezesa Miejsce pracy: Rzeszów (podkarpackie)
Dzial rekrutacji KFE Holding Sp. z o.o. poszukuje dla KomFort - Building in Europe osoby pochodzenia ukraińskiego na stanowisko Asystentki Dyrektora

Opis stanowiska:

Organizowanie spotkań i podróży służbowych, rezerwacja biletów;

Koordynowanie terminarzem spotkań Dyrektora;

Przygotowywanie korespondencji, protokołów ze spotkań, notatek służbowych, analiz i raportów;

Organizacja spotkań wewnętrznych i zewnętrznych;

Tłumaczenia pisemne i ustne w języku angielskim (materiały biznesowe, umowy, prezentacje);

Zarządzanie

Wymagania:

Znajomość języka polskiego na poziome min. A2

Znajomość języka angielskiego min. B1

Znajomość języka francuskiego min. B1

Umiejętności działania pod presją czasu oraz radzenia sobie w sytuacjach trudnych;

Praca w niestandardowych godzinach

Oferujemy:

Długotrwałe zatrudnienie, min. 2 lata

Umowę o pracę i atrakcyjny system wynagrodzeń

Praca w firmie międzynarodowej z możliwością uczestniczenia w wyjazdach zagranicznych

Telefon, laptop

(Data aktualizacji: środa, 19 kwietnia 2017)