Oferty pracyGrafik komputerowy
Grafik komputerowy Wilkowice, Cielcza, Przedecz, Rokietnica, Duszniki, Obrzycko, Wi (wielkopolskie)
Grafik komputerowy Wilkowice, Cielcza, Przedecz, Rokietnica, Duszniki, Obrzycko, Wi (wielkopolskie) Aplikuj Opublikowano 19 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Agencja Zatrudnienia PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MRPiPS (Certyfikat nr 15703).

Dla naszego Klienta – zakładu poligraficznego, który jest jednym z największych  w Polsce producentów etykiet i taśm samoprzylepnych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

GRAFIKA KOMPUTEROWEGO

Lokalizacja: Rokietnica k. Poznania

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie wzorów, kreowanie graficznego wizerunku,
  • Retusz i przygotowanie zdjęć do druku, prezentacji w Internecie,
  • Opracowanie koncepcji graficznych, zgodnych ze standardami firmy,
  • Przygotowanie kreatywnych koncepcji do działań marketingowych,
  • Kontrola jakości wykonanych prac przed przekazaniem do dalszej obróbki.

Wymagania:

  • Doświadczenie w przygotowaniu projektów graficznych np.: wizytówek, plakatów np. na własny użytek,
  • Znajomość programów graficznych typu: Photoshop, Corel, Illustrator,
  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office,
  • Mile widziane ukończony kurs związany z grafiką,
  • Kreatywność,
  • Zaangażowanie, samodzielność, spostrzegawczość.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – bezpośrednio u naszego Klienta,
  • Prace od poniedziałku do piątku – możliwość pracy w elastycznych godzinach 6-22,
  • Realne możliwości poszerzanie swoich kompetencji oraz awansu,
  • Pracę w młodym, kreatywnym zespole.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”.

(Data aktualizacji: środa, 19 kwietnia 2017)