Oferty pracySprzedawca pożyczek
Sprzedawca pożyczek Profi Credit S.A Świdnica, Świebodzice, Strzegom, Jaworzyna Śląska (dolnośląskie)
Sprzedawca pożyczek Profi Credit S.A Świdnica, Świebodzice, Strzegom, Jaworzyna Śląska (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 19 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

PROFI CREDIT SA jest dynamicznie rozwijającą się i jedną z największych firm pożyczkowych w Polsce. Należy do międzynarodowej grupy finansowej Profireal Group i od 10 lat oferuje na rynku polskim szeroki wachlarz pożyczek gotówkowych klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom.

Obowiązki Sprzedawcy:

  • Sprzedaż produktów finansowych oferowanych przez firmę – pożyczki dla klientów indywidualnych i biznesowych
  • Prezentowanie oferty klientom
  • Podpisywanie wniosków i umów z klientami
  • Obsługa posprzedażowa

Wymagania:

  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu z ludźmi
  • Umiejętność wyznaczania sobie celów i dążenia do nich
  • Rzetelność, entuzjazm
  • Znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Szkolenia wstępne
  • Biuro i niezbędne do wykonywania obowiązków narzędzia biurowe
  • Elastyczną formę współpracy
  • Wysoki poziom niezależności (sam ustalasz swoje godziny współpracy)
  • Atrakcyjny system zapłaty (prowizja zależna od zaangażowania i realizacji celów)

(Data aktualizacji: środa, 19 kwietnia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Świdnica, Powiat świdnicki (dolnośląskie)
Opublikowano dzisiaj