Oferty pracyDyrektor ds. Brand Marketingu
Dyrektor ds. Brand Marketingu Zielona Góra, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Poznań (cała Polska)
Dyrektor ds. Brand Marketingu Zielona Góra, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Poznań (cała Polska) Aplikuj Opublikowano 20 kwietnia 2017, do końca 9 dni

Spółka Cinkciarz.pl to jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie. Z usług lidera internetowego rynku wymiany walut korzystają m.in. przedsiębiorstwa i instytucje rozliczające się z zagranicznymi kontrahentami oraz klienci indywidualni. Od 2010 r. firma z powodzeniem funkcjonuje w sektorze finansowym. Aktualnie Cinkciarz.pl wprowadza markę Conotoxia.com na rynki międzynarodowe. Conotoxia będzie realizowała usługi płatnicze i wymiany walut w 31 krajach Europy oraz w ramach grupy również w USA.

Dyrektor ds. Brand Marketingu

Miejsce pracy: Zielona Góra

Zakres obowiązków będzie obejmował:

  • współtworzenie strategii marketingowej firmy dotyczącej rozwijania brandów na rynki krajowy i zagraniczne,

  • wsparcie w rozwoju nowych produktów,

  • badanie i raportowanie doświadczeń związanych z marką przez użytkowników,

  • nadzór nad programami testowymi nowych funkcjonalności serwisu,

  • projektowanie działań marketingowych wykorzystujących różnorodne kanały,

  • wdrażanie programów lojalnościowych,

  • budowanie i rozwijanie zespołu,

  • budowanie relacji ze strategicznymi partnerami na specyficznych rynkach,

  • współpraca z innymi działami (m.in. IT, Customer Care).

Wymagania:

  • minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku zarządzającym - preferowane w strukturach międzynarodowych,

  • udokumentowane i poparte sukcesami doświadczenie w brand marketingu (new product development, test-driven marketing, customer experience management, marketing lojalnościowy, vertical marketing).

  • doświadczenie we wprowadzaniu nowych produktów na rynkach zagranicznych,

  • mile widziane doświadczenie w branży finansowej lub technologicznej,

  • doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołami,

  • doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,

  • zdolności negocjacyjne, efektywnej pracy w zespole, kreatywność, proaktywność, samodzielność,

  • gotowość do odbywania podróży służbowych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kompetencjom,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • elastyczny czas pracy,

  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych oraz konferencjach,

  • możliwość pracy w otoczeniu międzynarodowym (biura w Chicago, Londynie i Warszawie),

  • wspólne wyjścia i wyjazdy na imprezy dla pasjonatów nowych technologii i gier,

  • pracę nad realizacją innowacyjnych projektów,

  • lekcje języka angielskiego z native speakerem,

  • udział w zajęciach sportowych,

  • świeże owoce,

  • bilety na wydarzenia sportowe,

  • dostęp do firmowej biblioteki,

  • wsparcie w relokacji do Zielonej Góry.

Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem Profesja.pl, koniecznie z dopiskiem Dyrektor ds. Brand Marketingu.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cinkciarz.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Sienkiewicza 9 (Administratora danych), moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.”

(Data aktualizacji: czwartek, 20 kwietnia 2017)