Oferty pracyKwalifikowany Pracownik Ochrony
Kwalifikowany Pracownik Ochrony Securitas - Region Zachodni Opole, Brzeg, Nysa, Kędzierzyn-Koźle (opolskie)
Kwalifikowany Pracownik Ochrony Securitas - Region Zachodni Opole, Brzeg, Nysa, Kędzierzyn-Koźle (opolskie) Aplikuj Opublikowano 20 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Securitas jest największym na świecie koncernem zajmującym się usługami ochrony. Zatrudniamy w Polsce klilka tysięcy pracowników etatowych, gwarantujemy przygotowanie zawodowe i rozwój oraz oferujemy stabilizację i dobre warunki pracy. Wykorzystaj szansę na pracę we wciąż rozwijającym się zawodzie. Masz doświadczenie? Jeśli nie - pomożemy Ci je zdobyć!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY

Miejsce pracy: BIELANY WROCŁAWSKIE (dla osób spoza regionu możliwe czasowe zakwaterowanie)

Zakres zadań:

  • ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem
  • kontrola osób
  • kontrola i ewidencja pojazdów
  • monitorowanie bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu
  • sumienna realizacja obowiązków służbowych

Poszukujemy osób:

  • niekaranych
  • z wpisem na Listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony
  • wykazujących się dobrą sprawnością psychofizyczną
  • sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki

Oferujemy:

  • stawkę godzinową 18,00 zł brutto
  • umowę o pracę na pełen ETAT od pierwszego dnia pracy
  • możliwość czasowego bezpłatnego zakwaterowania dla osób spoza regionu
  • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca
  • ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków)
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • dofinansowanie do karnetów sportowo-rekreacyjnych
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: czwartek, 20 kwietnia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Sosnowiec (śląskie)
Opublikowano 11 października 2017
Szczecin, Kołbaskowo (zachodniopomorskie)
Poznań, Sady (wielkopolskie)