Oferty pracySprzedawca flotowy Volkswagen
Sprzedawca flotowy Volkswagen Koszalin (zachodniopomorskie)
Sprzedawca flotowy Volkswagen Koszalin (zachodniopomorskie) Aplikuj Opublikowano 20 kwietnia 2017, do końca 9 dni

 Sieć Dealerska marki Volkswagen Samochody Osobowe istnieje od 1991 roku. Obejmuje ona zarówno pełno-funkcyjne salony dealerskie obsługujące Klientów, w obszarze sprzedaży samochodów nowych, używanych, obsługi serwisowej, jak i autoryzowanych partnerów serwisowych. Swoim zasięgiem obejmuje cały kraj i stale się rozwija podnosząc jakość obsługi Klientów. Obiekty spełniają najwyższe standardy koncernu Volkswagen pod względem architektonicznym i jakościowym.

Poszukujemy ludzi pełnych pasji, kreatywnych, zaangażowanych oraz wytrwale dążących do wyznaczonych celów. Cenimy dbałość o szczegóły oraz dążenie do zapewnienia wyjątkowej satysfakcji klienta, aby marka Volkswagen wyróżniała się na tle konkurencji i była wzorem do naśladowania, pod względem wizerunkowym, ale i jakościowym.

Dla jednego z Dealerów, autoryzowanego salonu  Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Sprzedawca flotowy Volkswagen

Miejsce pracy: Koszalin (Wysogotowo)

Twoje zadania będą polegały na:

—   Sprzedaży samochodów osobowych, rozwiązań finansowych (kredyty, leasingi) i usług serwisowych dla klientów biznesowych i indywidualnych;

—   Aktywnym poszukiwania potencjalnych klientów poprzez kontakt telefoniczny, wizyty handlowe, udział w eventach;

—   Realizacji celów sprzedażowych związanych z rozwojem sprzedaży flotowej;

—   Przygotowywaniu i prezentowaniu ofert handlowych podczas spotkań z klientami;

—   Prezentowaniu i użyczaniu klientom samochodów testowych;

—   Systematycznym raportowaniu aktywności handlowych w systemie CRM;

—   Promocji marki poprzez uczestnictwo w targach i konferencjach branżowych;

—   Dbaniu o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi klienta.

Szukamy Kandydatek/ Kandydatów, którzy cechują się:

—   Wykształceniem min. średnim (mile widziane wyższe);

—   Umiejętnościami w zakresie budowania bazy kontaktów i pozyskiwania nowych klientów;

—   Doświadczeniem w sprzedaży w kanale B2B;

—   Dobrym warsztatem handlowym;

—   Motywacją do pracy;

—   Gotowością do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności;

—   Orientacją na wynik;

—   Nastawieniem na Klienta i jego potrzeby;

—   Wysoką kulturą osobistą;

—   Inicjatywą własną, proaktywnością i zaangażowaniem;

—   Sprawnością w obsłudze programów z pakietu MS Office;

—   Prawem jazdy kat. B.

W zamian za Twój wysiłek i pasję do pracy oferujemy:

—   Rozwojową pracę dla globalnej marki;

—   Szkolenia firmowe i z ramienia importera;

—   Stabilne warunki zatrudnienia, przejrzysty system motywacyjny, niezbędne narzędzia pracy;

—   Wynagrodzenie w formie podstawy i części wynikowej (premii, prowizji i dodatkowych bonusów od sprzedaży).

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie aplikacji (CV, listu motywacyjnego).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2016r., poz. 677).

(Data aktualizacji: czwartek, 20 kwietnia 2017)