Oferty pracySpawacz_okolice Łęcznej
Spawacz_okolice Łęcznej In Temporis Polska Biuro Lublin Łęczna (lubelskie)
Spawacz_okolice Łęcznej In Temporis Polska Biuro Lublin Łęczna (lubelskie) Aplikuj Opublikowano 20 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla Naszego Klienta firmy produkcyjnej z okolic Łęcznej pilnie poszukujemy osób na stanowisko:

Spawacz_okolice Łęcznej

nr ref: SPAW/ŁECZ/2017

Obowiązki:

  • Wykorzystywanie do pracy narzędzi spawalniczych
  • Umiejętność spawania metodą MIG 135
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • Przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku spawacza
  • Aktualne uprawnienia spawalnicze
  • Chęć do pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Stawka 18,00 zł brutto/godzina
  • Miłą i przyjemną atmosferę w pracy

Oferta pracy tymczasowej, nr licencji Agencji 1954

(Data aktualizacji: czwartek, 20 kwietnia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Łęczna (lubelskie)
Opublikowano 19 maja 2017
Nałęczów (lubelskie)
Opublikowano 16 maja 2017
Drzewce (lubelskie)