Oferty pracyObsługa Portalu eBay Niemiecki-Włoski-Hiszpański
Obsługa Portalu eBay Niemiecki-Włoski-Hiszpański Warszawa (mazowieckie)
Obsługa Portalu eBay Niemiecki-Włoski-Hiszpański Warszawa (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 20 kwietnia 2017, do końca 9 dni

Obsługa portalu eBay  w językach: NIEMIECKI – WŁOSKI – HISZPAŃSKI

Miejsce pracy: Warszawa – Mokotów

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę klientów z rynku: Niemieckiego – Włoskiego – Hiszpańskiego

Telefoniczne i mailowe wsparcie techniczne dla portalu eBay

Oczekiwania

Umiejętność posługiwania się językiem: Niemieckim – Włoskim lub Hiszpańskim

Operatywność, dobra organizacja i wysoki poziom motywacji do pracy;

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu

(Data aktualizacji: czwartek, 20 kwietnia 2017)