Oferty pracySprzedawca/Sprzedawczyni na dziale ogród w sklepie budowlanym
Sprzedawca/Sprzedawczyni na dziale ogród w sklepie budowlanym INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A. Katowice (śląskie)
Sprzedawca/Sprzedawczyni na dziale ogród w sklepie budowlanym INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A. Katowice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 20 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Uprzejmie informujemy, że rozpatrywane będą tylko aplikacje wysłane poprzez FORMULARZ, który należy wypełnić po naciśnięciu powyższego przycisku Aplikuj.

 INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów marketu budowlanego poszukujemy osób na stanowisko:

KASJER/KASJERKA na Dziale Ogród

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • obsługa systemu kasowego
  • obsługa terminali płatniczych
  • obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy
  • wystawianie fv

 Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • praca od poniedziałku do piątku -elastyczny grafik
  • umiejętność obsługi kasy fiskalnej - mile widziane
  • obsługa komputera
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • możliwość przejścia po sprawdzeniu się na umowę o prace
  • pracę u renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji
  • terminowa wypłata wynagrodzenia
  • kompleksowa obsługa naszego Konsultanta
  • umowa zlecenie

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje aktualne, opisowe CV.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez: INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A., INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A., A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Nr 1182 z późn. zm.)".

Jeśli chcesz otrzymywać informację o ofertach pracy, załącz w swojej aplikacji dodatkową klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez: INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A., INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A., A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. w celu przesyłania informacji o nowych ofertach pracy za pomocą poczty elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. Nr 1422 z późn. zm.)".

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Certyfikaty o dokonaniu wpisu podmiotów do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia:

- INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A. (8340),
- INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A. (8471),
- A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. (8476).

(Data aktualizacji: czwartek, 20 kwietnia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Kraków (małopolskie)
Opublikowano 11 października 2017