Oferty pracyTapicer NIEMCY
Tapicer NIEMCY Badenia Wirtembergia, Nadrenia Palatynat (Niemcy)
Tapicer NIEMCY Badenia Wirtembergia, Nadrenia Palatynat (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 20 kwietnia 2017, do końca 9 dni

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.
Z nami podejmiesz dobrą pracę.
Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

TAPICER

Miejsce pracy: Nadrenia Palatynat, Niemcy.

Oferujemy:
• Umowę o pracę z pracodawcą niemieckim
• Praca na pełny etat
• Wynagrodzenie: stawka godzinowa 12 Euro brutto, ewentualne nadgodziny płatne dodatkowo
• Darmowe zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
• Płatny urlop
• Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
• Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc w sprawach organizacyjnych

Obowiązki:
• Wycinanie wg szablonu wkładu i obicia
• Uzupełnianie wkładu oraz klejenie obicia wykładzin
• Wycinanie i docinanie materiałów wg. szablonów (skóra i inne materiały)
• Obijanie oraz tapicerowanie siedzisk i łóżek
• Dostosowywanie części specjalnych, pod indywidualne zamówienie
• Uzupełnianie wkładu oraz klejenie obicia
• Docinanie i obszywanie oraz inne, charakterystyczne dla stanowiska

Wymagania:
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Wykształcenie kierunkowe, zawodowe jako tapicer lub pokrewne
• Doświadczenie zawodowe minimum 2 lata
• Rzetelność, dokładność
• Prawo jazdy, własny samochód mile widziane

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim i niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email.

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych
w języku niemieckim:
„Hiermit willige ich in die Verarbeitung meiner Personalangaben, die in diesem CV enthalten sind, für etwaige Stellenbesetzungsverfahren, gemäß dem Personaldatenschutzgesetz vom 29. August 1997 über den Personaldatenschutz (einheitlicher Text: Gesetzblatt vom 2002, Nr. 101 Pos. 926 mit späteren Änderungen), ein.“
W języku polskim:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

(Data aktualizacji: czwartek, 20 kwietnia 2017)