Oferty pracyKierowca autobusu - atrakcyjne wynagrodzenie
Kierowca autobusu - atrakcyjne wynagrodzenie Bawria (Niemcy)
Kierowca autobusu - atrakcyjne wynagrodzenie Bawria (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 20 kwietnia 2017, do końca 9 dni

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

 Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

KIEROWCA AUTOBUSU LINII MIEJSKICH I PODMIEJSKICH

Praca wykonywana będzie na rzecz firm DEUTSCHE BAHN I VAG jako klientów agencji pracy tymczasowej - naszego zaufanego i długoletniego partnera.

Miejsce pracy: Niemcy, Bawaria.

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat plus ewentualne nadgodziny
  • Umowę o pracę z 6-miesięcznym okresem próbnym
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc w sprawach organizacyjnych
  • Wynagrodzenie od  2050-2200 Euro brutto/miesiąc plus nadgodziny
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, odpłatne
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Płatny urlop
  • Wszystkie  świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

Obowiązki:

  • Przewóz osób na trasach miejskich i podmiejskich
  • Sprzedaż biletów
  • Kontrola pojazdu przed każdym przejazdem
  • Inne - charakterystyczne dla stanowiska

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
  • Prawo jazdy kat. D
  • Niekaralność
  • Doświadczenie w pracy jako kierowca kat. D

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe (prawo jazdy) prosimy przesyłać na adres e-mail.

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych

w języku niemieckim:

„Hiermit willige ich in die Verarbeitung meiner Personalangaben, die in diesem CV enthalten sind, für etwaige  Stellenbesetzungsverfahren, gemäß dem Personaldatenschutzgesetz vom 29. August 1997 über den Personaldatenschutz (einheitlicher Text: Gesetzblatt vom 2002,  Nr. 101  Pos. 926 mit späteren Änderungen), ein.“

W języku polskim:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: czwartek, 20 kwietnia 2017)